Agro Cerovčan s.r.o. predáva traktory BELARUS a FOTON LOVOL

Sme špecialista na traktory BELARUS a FOTON LOVOL. Absolvujeme pravidelné školenia, aby sme naše dodávané traktory perfektne poznali a dokázali vám poskytnúť nielen vysokokvalifikované poradenstvo, ale aj perfektný záručný a pozáručný servis. 

Belarus

Minský traktorový závod MTZ od roku svojho založenia (1946) vyrobil 3 mili'ony traktorov. MTZ dodáva traktory do 105 krajín sveta takmer na všetkých kontinentoch - Severná a Južná Amerika, Európa, Afrika, Ázia, Austrália, čo zodpovedá 8 - 10 % svetovej produkcie traktorov.

MTZ sa stal prvým a zároveň jediným podnikom v krajinách bývalého ZSSR, ktorý certifikoval všetky typy svojich traktorov v Silsoe Institute (Velká Británia). V máji roku 2000 výrobca obdržal certifikát ISO 9001 v oblasti "Navrhovanie a výroba traktorov" - čo znamená, že MTZ má zavedené systémy manažmentu kontroly akosti na úrovni medzinárodných štandardou EU.

Za posledných 5 rokov traktory BELARUS obdržali na medzinárodných výstavách 29 zlatých, 4 strieborne a 1 bronzovú medailu. Závod MTZ je vyznamenaný svetovou cenou "Zlatý Merkur" ("The Golden Mercury").

Foton Lovol

LOVOL INTERNATIONAL HEAVY INDUSTRY Co sa špecializuje na výrobu stavebných strojov, poľnohospodárskej techniky a vozidiel.

Traktory FOTON sú známe po celom svete svojou vysokou kvalitou a veľmi priaznivou cenou. Aktuálne sa traktory FOTON predávajú v 116 krajinách sveta a sú konštruované tak aby dokázali pracovať aj v tých najťažších podmienkach. Spoločnosť zaujíma na ázijskom trhu prvé miesto v predaji stredných a veľkých traktorov.

LOVOL HI je držiteľom medzinárodného certifikátu kvality ISO 9001. Traktory FOTON spĺňajú prísne normy platné v EU čo znamená že traktory je možné prihlásiť na prevádzku na pozemných komunikáciách.

JINMA

Malotraktory rady JINMA sú určené do ťažších prevádzkových podmienok na prácu v poľnohospodárstve, lesníctve, v komunálnom sektore.

Majú robustnú konštrukciu a výborné vybavenie (náhon 4×4, uzávierky diferenciálov, dvojitú spojku, posilňovač riadenia, dvojrýchlostnú vývodovú hriadeľ, ľahké ovládanie a veľmi malú náročnosť na údržbu. Možno ich doplniť najrôznejším príslušenstvom. Pre svoju jednoduchosť a veľmi dostupnú cenu základného stroja aj príslušenstva je určený k najširšiemu použitiu vo všetkých oblastiach aj vďaka certifikátom kvality riadenia ISO 9001 a CE certifikátom.

Malotraktory JINMA sa vyznačujú predovšetkým:

  •     vysokou kvalitou

  •     jednoduchou konštrukciou a dizajnom

  •     nízkou spotrebou paliva a oleja

  •     vysokou ťažnou silou