Bočná hydraulická kosačka BDR

Univerzálna otočná hydraulická rotačná kosačka je vynikajúce prídavné zariadenie, ktoré nám umožňuje kosiť alebo drviť trávu okolo kmeňov stromov, viníc alebo pilierov.  Unikátny dizajn s otočným kolieskom podpory zaisťuje lepší rez, bezpečnú prácu, presný pohyb podľa signálov snímača, reguláciu výšky, regulované zadné vypúšťanie a lepšie sledovanie nerovného terénu. Jeho pohyb okolo stromov a viniča je riadený senzorom. Vďaka použitiu cepovej kosačky a hydraulickej bočnej rotačnej frézy sa vyhýbame použitiu herbicídov a zdvojnásobeniu práce, čo znamená menšie náklady a čas. Spolu s tým dbáme o zdravšie životné prostredie.


K dispozícii sú dva modely:
• BDR, ktoré je možné namontovať na cepovú kosačku ELITE L alebo ELITE alebo ELITE OPEN spolu s kompletným hydraulickým systémom (zásobník oleja a čerpadlá)


• model BD využíva na pohon hydraulický systém traktora. Model BD je možné namontovať na niekoľko upevňovacích prvkov traktora (mulčovače, frézy atď.). Pripája sa k jednému páru hydraulických spojov. Traktor musí zabezpečiť jednotku BD:
- prietok oleja 28-35 l / min
- tlak 160-200 barov
- olejový chladič
- hydraulické pripojenie s netlakovou spätnou vodou

BDR

model

pracovná/celková šírka

dosah z mulčovača

olej

objem nádrže

Y-nôž

váha

veľkosť mulčovaného materiálu

BDR

54/58

43

HD 46

42

2

145

2

BD

54/58

43

/

/

2

83

2